— HİZMETLER —

UZAKTAN (ONLINE) EĞİTİM PROGRAMI

Covid-19 Salgını, başladığı günden bu yana tüm dünyada milyarlarca insanın hayatını geri dönülmez şekilde değiştirdi. Bu değişim kesinlikle iyi ve arzu edilen bir değişiklik olmasa da, belirli hizmetlerin sunulma şeklinin buna göre dönüştürülmesi gerektiği kesin bir gerçektir. Uzun yıllardır eğitim, sınav ve sertifikasyon alanlarında faaliyet gösteren TÜV AUSTRIA Grubu, "Online Eğitim Programı"nı tanıtarak bu yeni duruma hızla adapte olmuştur.

TÜV AUSTRIA, yıllara dayanan eğitim altyapısı, uzman eğitmenleri ve çalışanları ile bugüne kadar etkin eğitim ortağınız oldu. Şimdi, günden güne genişleyen program yelpazemiz kapsamında sunduğumuz uzaktan eğitim ve sınav programlarımıza olduğunuz yerden başvurabilir ve katılabilirsiniz.

Aşağıda yürütmekte olduğumuz çevrimiçi eğitim programlarının bir listesini bulabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun programı seçin ve başvurunuzu çevrimiçi olarak bize gönderin. Eğitim programlarımız Microsoft Teams ve Zoom gibi popüler uygulamalar üzerinden canlı internet toplantıları olarak sunulur. Bu konuyla ilgili daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

EĞİTİM & SINAV TAKVİMİ

Şu an için planlanlanmış bir uzaktan eğitim ya da sınav programı bulunmamaktadır. Programlarımız hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşın.